Interneta vietnes www.garden-outlet.com lietošanas noteikumi
Interneta vietnes www.garden-outlet.com vispārīgie lietošanas noteikumi.


1. Pirms sākt lietot SIA „Lattrack" (reģistrācijas Nr. 40103367070, adrese – Volguntes iela 94B, Rīga, LV-1046 ) interneta vietni www.garden-outlet.com, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes www.garden-outlet.com lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).

2. Ar interneta vietni www.garden-outlet.com tiek saprasta SIA „Lattrack" izveidotā interneta vietne, kuras interneta adrese ir www.garden-outlet.com, ar visu tajā esošo informāciju un materiāliem.

3. Apmeklējot interneta vietni www.garden-outlet.com vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.

4. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni www.garden-outlet.com, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.

5. Informējam, ka SIA „Lattrack" interneta vietnē www.garden-outlet.com ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.garden-outlet.com lietošanas laikā.

6. SIA „Lattrack" ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.garden-outlet.com saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.garden-outlet.com

7. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni www.garden-outlet.com vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta vietni.

8. Interneta vietnes www.garden-outlet.com lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. SIA „Baltic Advertising" ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē www.garden-outlet.com norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.

9. Lai kļūtu par interneta vietnes www.garden-outlet.com reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē www.garden-outlet.com noteiktā reģistrēšanās kārtība.

10. Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes www.garden-outlet.com par dažāda veida aktualitātēm, ja ir saņemta lietotāja, kā datu subjekta brīva un nepārprotama piekrišana (izņemot gadījumus, kad ziņu nosūtīšana lietotājam tiek veikta uz cita tiesiskā pamata).

11. SIA „Lattrack" neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes www.nordic-thuja.com lietošanas laikā.

12. Gadījumos, ja ir neskaidrības par SIA „Lattrack" interneta vietnē www.garden-outlet.com ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties caur norādīto interneta vietnes epasta adresi www.garden-outlet.com


Interneta vietnē www.garden-outlet.com ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

13. SIA „Lattrack" informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes www.garden-outlet.com paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

14. Lietojot interneta vietni www.garden-outlet.com, piekrītat, ka SIA "Lattrack" vai jebkura trešā persona, kas darbojas www.garden-outlet.com vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

14.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,

14.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,

14.3. www.garden-outlet.com apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,

14.4. IP adreses,

14.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu www.garden-outlet.com interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

15. SIA „Lattrack" interneta vietnē www.garden-outlet.com apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM, IZŅEMOT PIEGĀDĀTĀJUS, KAS NEPIECIEŠAMS, LAI VEIKSMĪGI VEIKTU PRODUKTU PIEGĀDI.

16. SIA „Lattrack" nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www.garden-outlet.com lietotājs paliks anonīms.

17. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta vietnē www.garden-outlet.com, kļūst par SIA „Lattrack" īpašumu, kurus SIA „Lattrack" kā interneta vietnes www.garden-outlet.com īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.

18. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta vietni www.garden-outlet.com, esat piekritis, ka SIA „Lattrack" šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos.

Interneta vietnes www.garden-outlet.com preces pasūtīšana un autortiesību aizsardzība.


19. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat interneta vietnes www.www.garden-outlet.com Privātuma politikai.

  • Pircēju sniegtie personas dati tiek apstrādāti, ievērojot normatīvos aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot Pircēju personas datus, Pārdevējs izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, lai aizsargātu personas datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Vairāk par Personas datu apstrādi Privātuma politika
20. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat preču Piegādes nosacījumiem.
21. Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar SIA "Lattrack" vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta vietnes www.garden-outlet.com lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.

22.1 SIA "Baltic Advertising" atsevišķiem pasūtījuma veidiem, kur nepieciešama papildus norēķinu apstrāde, ir tiesības piemērot pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksu 0.99% apmērā no pasūtījuma summas. Gadījumā, ja konkrētajam pasūtījumam tiks piemērota pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksa, tā tiks uzrādīta attiecīgajā pasūtījuma veikšanas solī. Pasūtījuma apstrādes apkalpošanas maksa, tiks izdalīta atsevišķi.Par interneta vietnes www.garden-outlet.com lietošanas noteikumiem.


23. Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.

24. Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.

25. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta vietni www.nordic-thuja pieder tikai un vienīgi SIA „Baltic Advertising". Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti SIA „Baltic Advertising" un trešajām personām.

26. Informāciju par to, kā sazināties ar SIA „Lattrack", skatiet mājas vietnes www.garden-outlet.comsadaļā „Kontakti" lapas apakšā.Interneta vietnē www.garden-outlet.com iegādātās preces apliecinoši dokumenti.

27. Gadījumos, kad interneta vietnē www.garden-outlet.com pasūtīto preci, pircējs apmaksā un saņem www.nordic-thuja.com klientu centrā, tiek izsniegti šādi preces iegādi (turpmāk arī - darījums) apliecinoši dokumenti: Preču pavadzīme.
29. Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme.

30. Uz pirkumu apliecinoša dokumenta jeb preces pabvadzīmes tiek norādīta atbildīgā par pasūtījuma komplektēšanu un nosūtīšanas dokumenta sastādīšanu persona. Uz dokumenta norādītā atbildīgās personas vārda un uzvārda esamība ir līdzvērtīga minētās personas parakstam.

32. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:
a. Saņemot pasūtīto preci ar standarta piegādi – pircēja paraksts uz kurjera/pasūtījuma izsniedzēja elektroniskā termināla;
b. Saņemot pasūtīto preci pakomātos – pircēja pašrocīga koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai.

33. Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no 32.punktā aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.Preču un naudas atdošanas kārtība


34. Pircējam ir tiesības pieprasīt naudas atgriešanu, rakstisiki nosūtot prasību uz gardenoutletlv@gmail.com
.

35. Pircējs var izmantot preču atdošanas atpakaļ tiesības tikai tad, ja preces iepakojums nav bojāts un preces saturs ir izmantots tikai tik daudz, lai noteiktu tā atbilstību klienta vēlmēm. Prece nedrīkst būt sabojāta un nav būtiski mainīts tās izskats, tā nav lietota (izņemot tikai, lai noteiktu tā atbilstību klienta vēlmēm) – visām atpakaļ nosūtītajām precēm jābūt autentiskām etiķetēm.

36. Nosūtot atpakaļ preces, Pircējam jānorāda sūtītāja adrese un pareizi jāiepako prece, lai tā netiktu bojāta transportēšanas laikā. Pārdevējam, ir tiesības neatmaksāt naudu par precēm, kuras atdotas atpakaļ ar trūkumiem. Pārdevējs nav atbildīgs par sūtījumiem, kurus Pircējs ir nosūtījis nepareizi norādot adresi, kā arī, ja sūtījumi ir pazaudēti vai sabojāti transportēšanas laikā.

37. Pircējam, izmantojot Noteikumu 34. punktā paredzētās tiesības, ir jāievēro Noteikumos paredzētās prasības par preču atdošanu atpakaļ un jāievēro tajos noteiktā kārtība.

38. Pircējs var atdot Preces, nogādājot tās ar kurjeru vai tieši Pārdevējam vai arī nosūtot pa pastu. Pircējam jānogādā prece uz šo adresi: Jelgavas ceļš 15, Tīraine, Mārupes novads, LV-2167.

39. Ja Pircējs izmanto Noteikumu 34., 37 punktā noteiktās tiesības, nauda viņam tiek atmaksāta 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā pēc tam, kad Pārdevējs ir saņēmis Pircēja paziņojumu, bet, ja Pircējs preci nav nosūtījis atpakaļ Pārdevējam, šajā punktā minēto termiņu sāk skaitīt no datuma, kad Prece ir atdota atpakaļ Pārdevējam. Ja Pircējs izmanto naudas atmaksas papildu garantiju, viņam tiks piemērots 30 (trīsdesmit) kalendāro dienu naudas atmaksas termiņš, kuru sāk skaitīt no datuma, kad Prece ir atdota atpakaļ Pārdevējam.

40. Apstiprinot šos Noteikumus, Pircējs piekrīt, ka nauda tiks atmaksāta Pircēja bankas kontā, izņemot gadījumus, kad Pircējs un Pārdevējs ir vienojušies citādi.

Made on
Tilda